Natalia Warszawska

Kierownik Działu HR w firmie Ekoenergetyka-Polska

Od 2 lat Kierownik Działu HR w firmie Ekoenergetyka-Polska, która mówi o sobie tak: jestem cholerykiem, którego do życia motywuje kawa, ambitny plan, zgrany zespół i trochę autonomii. Lubię słodkie jabłka, jak filmy się źle kończą i gdy ludzie mają poczucie humoru. Na co dzień jestem zgryźliwym tetrykiem, który lubi prowadzić onboarding oraz szkolenia. Staram się być przygotowana i uważna, wychodzi jak w życiu – różnie. Lubię swoją pracę i mam w tym trochę doświadczenia (czyt. po równi porażek i sukcesów).

Natalia Warszawska – Od 2 lat Kierownik Działu HR w firmie Ekoenergetyka-Polska, która mówi o sobie tak: jestem cholerykiem, którego do życia motywuje kawa, ambitny plan, zgrany zespół i trochę autonomii. Lubię słodkie jabłka, jak filmy się źle kończą i gdy ludzie mają poczucie humoru. Na co dzień jestem zgryźliwym tetrykiem, który lubi prowadzić onboarding oraz szkolenia. Staram się być przygotowana i uważna, wychodzi jak w życiu – różnie. Lubię swoją pracę i mam w tym trochę doświadczenia (czyt. po równi porażek i sukcesów). Moje wartości: to odwaga, kreatywność oraz rozwój. Niby nic, nic na niby. Na serio i na poważnie – rodzina: kolega mąż i dwie córki. Moja dewiza: mów to co myślisz i rób to co mówisz, najlepiej prosto z serca.
W wolnych chwilach biegam (śpieszę się zawsze), czytam kryminały, słucham polskiego rocku, bawię się w dekor home (stroiki, wianki) oraz prowadzę coaching rodzicielski w Szkole Rodzenia dla Rodziców w Zielonej Górze.

Kongres HR 4.0

skontaktuj się
z nami

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej

Biuro Zielona Góra

Adres:

ul. Reja 6
65-076 Zielona Góra

Telefon:

+48 68 327 18 81