Prelegenci

Poznaj naszych Ekspertów

Od 2 lat Kierownik Działu HR w firmie Ekoenergetyka-Polska, która mówi o sobie tak: jestem cholerykiem, którego do życia motywuje kawa, ambitny plan, zgrany zespół i trochę autonomii. Lubię słodkie jabłka, jak filmy się źle kończą i gdy ludzie mają poczucie humoru. Na co dzień jestem zgryźliwym tetrykiem, który lubi prowadzić onboarding oraz szkolenia. Staram się być przygotowana i uważna, wychodzi jak w życiu – różnie. Lubię swoją pracę i mam w tym trochę doświadczenia (czyt. po równi porażek i sukcesów).

Natalia Warszawska

Kierownik Działu HR w firmie Ekoenergetyka-Polska

Prowadzi szkolenia dla rekruterów i managerów, koncentrując się na tematach związanych z rekrutacją, mediami społecznościowymi i wyszukiwaniem kandydatów w sieci. Jest autorką dwujęzycznego bloga poświęconego rekrutacji www.kasiatang.com oraz założycielką Recruitment Open Community Polska.

Kasia Tang

Autorka bloga www.kasiatang.com oraz założycielką Recruitment Open Community Polska

Współzałożycielka firmy Sigmund Polska – specjalizuje się w testach kompetencyjnych oraz psychologicznych wykorzystywanych w procesie rekrutacji, bilansów kompetencji, oceny pracowniczej, zarządzania i rozwijania talentów. Wspiera firmy w badaniu kompetencji i potencjału pracowników oraz kandydatów do pracy jak i również w opracowywaniu procesów HR-owych.

Agnieszka Ciećwierz

Współzałożycielka firmy Sigmund Polska, autorka bloga www.aciecwierz.pl

Dziennikarka, przez 10 lat pracowała w telewizji TVN i TVN24. Współpracowała z największymi stacjami telewizyjnymi w Polce.

Kongres HR 4.0

skontaktuj się
z nami

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej

Biuro Zielona Góra

Adres:

ul. Reja 6
65-076 Zielona Góra

Telefon:

+48 68 327 18 81