Poprzednie edycje

Lubuskie Forum Gospodarcze 2016

Forum inne niż wszystkie

Przeszłość z przyszłością starła się na tegorocznym Lubuskim Forum Gospodarczym 2016. Z jednej strony innowacje i nowe modele zarządzania, z drugiej czas wspomnień i wymiany doświadczeń np. w zakresie współpracy polsko-niemieckiej. Lubuskie Forum Gospodarcze 2016 było wyjątkowe.

Lubuskie Forum Gospodarcze 2016 połączyło w tym roku: 25 lat działalności Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej i 25 lat polsko-niemieckiej współpracy gospodarczej. Nie obyło się bez spojrzenia w przyszłość i tu dzień z innowacyjnością w Parku Interior.

II Lubuski Kongres Innowacji w Nowej Soli ponownie okazał się strzałem w dziesiątkę. W ubiegłym roku motywem przewodnim były start-up’y, w tym roku innowacje w zarządzaniu, podejście do schematów biznesowych, wyznaczania nowych. Wszystko poparte przykładami i konkretnymi firmami. Takich w Lubuskiem nie brakuje. Czekamy czym organizatorzy (Łukasz Rut, Andrzej Matłoka) zaskoczą nas w przyszłym roku. Poprzeczka jest wysoko.

Wieczór pierwszego dnia Lubuskiego Forum Gospodarczego należał do przedsiębiorców, do tych, którzy OPZL zakładali, prowadzili przez lata. Jubileusz 25-lecia odbył się w Lubuskim Teatrze a wieczór swoją obecnością uświetniła Joanna Brodzik, szefowa Fundacji Opiekun Serca.

Kongres HR 4.0

skontaktuj się
z nami

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej

Biuro Zielona Góra

Adres:

ul. Reja 6
65-076 Zielona Góra

Telefon:

+48 68 327 18 81